Sporťásky (45. týden)

0
68
Na extraligu zase až po přestávce

Hokejová extraliga má teď krátkou pauzu, kterou vyplní turnaj Karjala Cup. Další kolo se tak odehraje až ve středu 15. listopadu. HC Verva Litvínov se v něm představí na domácím ledě a změří síly s BK Mladá Boleslav. Utkání začíná v 17.30 hodin.

Souš doma remizovala s Kladnem

Náš jediný zástupce ve fotbalové divizi dospělých, tým Baníku Souš, hrál doma proti SK Kladno. Zápas nakonec skončil bez branek a dělbou bodů. Podle trenéra Petra Johany byla Souš v první půli lepší, ale nedokázala proměnit šance. V druhém poločase už byla hra vyrovnaná.

Derby krajského přeboru ovládl MFK

V derby utkání krajského přeboru dospělých v kopané, v němž nastoupil domácí kombinovaný tým Sokola Horní Jiřetín a FK Litvínov proti Mosteckému FK, byl úspěšnější celek hostí, který zvítězil 1:4, po poločasu 0:2. Branky v utkání: 61. Linka – 25. Vait, 39. Bíro, 67. Lácha, 89. Milan Macháček.

Debakl hokejistek v duelu s Kladnem

Hokejistky HC Litvínov se představily v sedmém utkání soutěže na domácím ledě. Bohužel se jim tentokrát vůbec nedařilo. Nejenže nevstřelily ani branku, ale ještě utrpěly debakl 0:5 od Kladna.

Lvi se v sobotu střetnou s Litoměřicemi

Stadion Litoměřice B bude dalším soupeřem týmu Mostečtí Lvi. Utkání se odehraje na zimním stadionu v Mostě, v sobotu 11. listopadu od 17.30 hodin. Vstupné na utkání je pro fanoušky opět zdarma.

Král hrál semifinále a finále

Jiří Král, reprezentant Badmintonového klubu Baník Most, se představil na mezinárodním turnaji U19 ve slovinské Mirně. Ve dvouhře potvrdil své nasazení a postoupil do čtvrtfinále, kde podlehl Srbovi Miličovi. Ve čtyřhře s Matějem Hubáčkem ze Sokola Meteor Radotín mu chyběl jen malý kousek ke zlatu. Kluci ve finále prohráli s rakouským párem 18:21 ve třetím setu.

Starší žáci vyzvou Mariánské Lázně

V neděli 12. listopadu bude další kolem pokračovat basketbalová Regionální divize starších žáků kategorie U15. Domácí BK Baník Most v něm změří síly s BK Mariánské Lázně. Utkání se hraje v mostecké sportovní hale od 11 hodin.