Ústecký kraj vyhlašuje Zlatý erb

0
369

Ústecký kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 21. ročníku soutěže Zlatý erb (http://zlatyerb.cz). Cílem soutěže je podpořit modernizaci místních samospráv prostřednictvím rozvoje informačních služeb. Ty se mohou do soutěže hlásit nejpozději 31. ledna 2019.

 

Smysl soutěže Zlatý erb spočívá nejen ve vlastním srovnání webů měst a obcí, ale jejich webmasterům a provozovatelům poskytuje také užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole.

Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. V krajských kolech se hodnotí například povinně zveřejňované informace, kvalita úřední desky či přehlednost stránky. Vše je uvedeno v propozicích soutěže, které jsou k dispozici na www.zlatyerb.cz. Účast v soutěži je pro města a obce zdarma.

Jak se soutěže zúčastnit?

Krajského kola soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz.

Uzávěrka příjmu přihlášek je prodloužena do 31. 1. 2019, porota své hodnocení poté zahájí 2. února. O slavnostním vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Zlatý erb budeme informovat. Více informací podá za Krajský úřad Ústeckého kraje Jan Jelínek, jelinek.j@kr-ustecky.cz, případně koordinátor soutěže Jitka Hajžmanová, hajzmanova@zlatyerb.cz.

 

Zodpovídá: Vít Hnízdil

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!