Autodrom se představuje na prestižním veletrhu

0
696

Společnost AUTODROM MOST představuje v těchto dnech své služby a produkty návštěvníkům jedné z nejprestižnějších evropských motoristických přehlídek Essen Motor Show.

Stejně jako v loňském roce autodrom spolupracuje při prezentaci ve společném stánku na věhlasném německém veletrhu s okruhovým seriálem Octavia Cup, který má letos za sebou obnovenou premiéru a nyní se intenzivně připravuje na další ročník.

Škodu Octavii Cup III mohou vidět v akci už nyní návštěvníci essenského veletrhu. Jeden z pavilonů pořadatelé upravili na malý okruh s umělým povrchem. Prohání se po něm mimo jiné také Octavie, které se fanouškům představí v příštím roce při sedmi závodních víkendech na šesti evropských okruzích. Souboje jezdců oblíbené série si návštěvníci mosteckého autodromu vychutnají hned dvakrát. Oficiální kalendář závodů pro rok 2017 autodrom zveřejní v nejbližších dnech.

Jedna z Octavií na přehlídce v Essenu je vyvedena v designu a barvách mosteckého autodromu. „Chceme tak všem motoristickým fanouškům připomenout, že také v příštím roce pokračujeme v Taxijízdě života. Jedinečnou šanci nechat se svézt v aktuální závodní verzi vozu Škoda Octavia Cup III profesionálním jezdcem, případně si tento ostrý vůz pronajmout a vyzkoušet si ho přímo za volantem na našem okruhu budou mít zájemci znovu na začátku dubna. Už nyní si ale mohou zakoupit Taxijízdu života v podobě voucheru v naší exkluzivní edici Vánoční ponožky,“ upozornila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!