Černí andělé bodovali naplno také v Písku

0
519

V posledním utkání základní části zajížděl tým házenkářek DHK Baník Most do jihočeského Písku. Domácí celek v utkání dokázal vzdorovat jen v prvním poločase, aby nakonec týmu Černých andělů podlehl 25:35 po poločase 12:15. Mostecké hráčky tak potvrdily druhou příčku v interligové tabulce.

Ačkoli konečný výsledek vypadá jednoznačně, viděl trenér Černých andělů Peter Dávid na výkonu svých hráček i nedostatky. „Stále nám trvá poměrně dlouho, než se dostaneme do zápasu. I když jsme si v úvodu vytvořili náskok, nepodařilo se nám ho dostatečně zúročit. Ve druhé půli už jsme ale utkání ovládli a mohli si vyzkoušet i různé herní taktiky,“ uvedl trenér. I přes slabší vstup do utkání se ale nakonec ukázala síla mosteckého týmu. „Jsme v přesně opačné situaci než v loňské sezoně, kdy jsme měli silnější začátky zápasů a v závěru jsme museli často bojovat o vítězství. Vidím jako velmi pozitivní, že se náš tým nachází ve velmi dobré psychické pohodě a dokáže ustát a překonat i ty nejtěžší fáze zápasu a následně ho dovést do vítězného konce. V tom je v současnosti naše velká síla,“ pochválil hráčky na závěr trenér.

Sokol Písek – DHK Baník Most 25:35 (12:15). Branky Mostu: Kovářová 8, Jeřábková 7, Růčková 5/2, Zachová 5, Szarková 4, Míšová 3. Chmelařová 1.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!