Černí andělé hostí evropskou házenkářskou elitu, přijďte fandit!

0
142

Prověřit schopnosti mosteckých házenkářek před novou sezonou přijedou o víkendu nejlepší ženské házenkářské týmy z celé Evropy. Od pátku 10. srpna do neděle 12. srpna se totiž v mostecké sportovní hale uskuteční další ročník mezinárodního Turnaje Českého porcelánu Dubí.

Fanouškům se kromě domácích hráček Černých andělů představí družstvo Thüringer HC, vítěz loňského ročníku německé Bundesligy. V jeho barvách v Mostě nastoupí i aktuálně jedna z nejlepších evropských házenkářek, česká reprezentantka Iveta Luzumová.  Už potřetí se turnaje Českého porcelánu účastní ruská Zvezda Zvenigorod. Mostecké házenkářky se s tímto týmem potkaly v uplynulé sezoně také v rámci bojů v evropském Poháru EHF.  Čtvrtým účastníkem silně obsazeného turnaje je běloruský mistr BNTU BelAZ Minsk, který už se v minulosti s Černými anděly utkal v Poháru EHF.

Přijďte do mostecké sportovní haly fandit Černým andělům a podívat se na špičkovou evropskou ženskou házenou. Vstupné na turnaj je dobrovolné, do haly je vstup pro diváky bočním vchodem od informační recepce.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!