Černí andělé přehráli na domácí palubovce Prešov

0
283

Zápas v Mostě byl na začátku zejména soubojem obran. Prešovanky v úvodu držely s českým mistrem krok, mimo jiné i díky několika neproměněným šancím domácích hráček. Ještě do přestávky si ale Černí andělé vytvořili drobný náskok, který hned po začátku druhé půle začali navyšovat a zanedlouho už se rozdíl ve skóre navýšil až na rozdíl deseti branek. Domácí trenér následně vystřídal kompletní kádr, takže hostující tým hrozivý debakl v závěru zkorigoval.

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most: „Do utkání jsme vstupovali s velkými plány a hodně jsme od něj očekávali. V první půli soupeř skutečně dobře bránil, dostali jsme dva možná dost smolné góly. Neproměnili jsme ale čtyři, pět stoprocentních šancí, což by v případě, že by toho soupeř využil, mohl být problém. Ve druhé půlce se nám rychle podařilo odskočit, pak už byl problém udržet tak vysokou kvalitu hry a tempo, protože jsme prostřídali celý tým. Zápas ale splnil naše očekávání a jsme rádi, že jsme ho měli většinu času pod kontrolou,“ řekl k průběhu utkání domácí kouč Peter Dávid.

DHK Baník Most – Prešov 26:21 (13:9). Nejvíc Branek: Borovská 6, Jeřábková 5, Szarková 5/4 – Bačíková 5/1, Gajdošová, Liebiedieva, Pavúková, Harčarufková 3 Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 5/4, 2/1. Vyloučení: 5/3. Diváků:532.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!