CLUB4TEENS+ aneb Divadlo pro teenagery

0
333

Mostecké Divadlo rozmanitostí se chce s novou sezónou v roce 2018 více otevřít dětem a mládeži a využít k tomu svého “omlazeného” souboru. Jako první počin uvede „horor pro děti a mládež“ POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!

„Nová dramaturgická linie Divadla rozmanitostí je určena především divákům ve věkové kategorii 13+. Jak už název napovídá, tato repertoárová řada si klade za cíl oslovit hlavně studenty  2. stupně základních škol a studenty středních škol a učilišť s přesahem k dospělému večernímu divákovi,“ uvedla mluvčí divadla Lenka Krestová. V rámci CLUBU 4TEENS hodlá Divadlo rozmanitostí uvést každoročně titul, který je svým tématem i zpracováním blízký teenagarům a divákům mladým nejenom věkem.

Divadlo pro teenagery (theater for youth) zažívá v Evropě velký boom, ale v České republice je stále dost opomíjeno, přestože se jedná o poměrně rozsáhlou diváckou skupinu. Jako první v rámci „CLUB4TEENS+“ programu uvede divadlo tuto sobotu 13. 1. od 17 hodin HOROR PRO DĚTI A MLÁDEŽ: POZOR, DĚTI, PŘIJELA K NÁM POUŤ!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!