Čtyři řidiči pod vlivem alkoholu, dva s pozitivním testem na drogy

0
365

Mostečtí policisté o víkendu přistihli šest řidičů, kteří se měli dopustit trestných činů. Čtyři řidiči měli pozitivní dechové zkoušky na alkohol. Motorista seatu narazil na hlídku v ulici Pod Lajsníkem a policisté mu naměřili 1.73 promile alkoholu v dechu. Druhý řidič byl kontrolován na ulici Bělehradská při řízení škodovky. V dechu měl 1.70 promile alkoholu. Třetí motorista neunikl kontrole v ulici Z. Fibicha a hlídka mu naměřila 1.58 promile.
Nejvyšší hodnotu 3.86 promile alkoholu v dechu vykázal přístroj u řidiče škody v ulici Rudolická. Tento řidič neuposlechl výzvy policistů a ti proti němu použili donucovací prostředky. Řidič skončil v policejní cele.
V neděli policisté kontrolovali v ulici Okružní řidiče vozidla značky VW a provedli u něj test na drogy, který byl pozitivní na amfetamin. Pozitivní test na canabis měl řidič vozu značky BMW, který byl kontrolován v ulici Vtelenská.
Všech šest řidičů si od policistů odneslo záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!