Dárky udělají radost onkologicky nemocným dětem

0
340

Dárky v hodnotě pět tisíc korun věnovala Pavlína Pittnerová zdravotnickému personálu Dětské kliniky Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

„Přihlásila jsem se do soutěže KiK Tvář roku 2017, kdy jsem se dostala až do finále mezi osm účastnic. Jako finalistka jsem dostala možnost vybrat si jeden charitativní projekt. Rozhodla jsem se pomoci ústeckému Centru vysoce specializované hematoonkologické péče pro děti. Nakoupili jsme konvice, deky, povlečení a další věci, abychom malým pacientům zpříjemnili pobyt v nemocnici,“ uvedla Pavlína Pittnerová z Chlumce.

Dárky udělaly zdravotníkům obrovskou radost. „Jsem vděčná a ráda za každou podporu pro naší dětskou kliniku, zejména pro onkologicky nemocné. Velké díky patří paní Pittnerové,“ dodala dojatými slovy vrchní sestra ústecké dětské kliniky Marie Lulková.

Centrum vysoce specializované hematoonkologické péče pro děti při Dětské klinice Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem je regionálním centrem pro léčbu vybraných typů leukémie. V průměru se zde léčí 4 nové případy leukémie u dětí za rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!