Do knihovny zavítá Ivanka Devátá

0
1300
Ivanka DevátáV druhé polovině roku chystá mostecká knihovna spoustu zajímavých akcí. Vzdělávací, kulturní i společenské. Ze známých osobností do knihovny zavítá například známá, vtipná a vždy usměvavá herečka a spisovatelka Ivanka Devátá.
„Pokud naše čtenáře a návštěvníky baví historie a sledují například historické seriály v televizi, bude to cyklus přednášek Seriály versus skutečnost. Tentokrát to budou BORGIOVÉ,“ prozradil ředitel knihovny Tomáš Ondrášek. Dalším zajímavým cyklem budou přednášky na témaUmění mimoevropských civilizací. „Angkor? Persepolis? Chichén Itzá? Památky, které jste vždycky toužili navštívit? S těmito pozoruhodnými místy i řadou dalších historických pokladů seznámí v cyklus přednášek, který zmapuje velké a staré kultury Asie a Ameriky. Autor cyklu poskytne posluchačům nejen bohatý obrazový materiál, ale také zasvěcený výklad,“ prozrazuje dále Tomáš Ondrášek.
Těm, kteří potřebují získat znalosti a informace, nebo se jen zdokonalit v počítačových dovednostech nabídne knihovna odborné krátkodobé kurzy na PC. Na příznivce hudebního žánru čeká celá řada výborných koncertů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!