Foťte lásku k Ústeckému kraji a vyhrajte hodnotné ceny

0
951

Fotografická soutěž pro amatéry i profesionály na téma: „Proč mám rád Ústecký kraj“ je v plném proudu. Až do 15. srpna můžete zachytit svým fotoaparátem vše, co vás v regionu zaujalo a co se v kraji změnilo za uplynulých 15 let.

Soutěž odstartovala v rámci projektu 15 let Ústeckého kraje a je rozdělena do tří kategorií: „Příroda“, „Architektura“ a „Život v kraji“. Zaslané fotografie budou umístěny na webových stránkách kraje (http://15letuk.kr-ustecky.cz//), které byly spuštěny k patnáctiletému výročí jeho vzniku. Zde také najdou zájemci veškeré podrobnější informace včetně pravidel.

O finalistech soutěže rozhodne do konce srpna veřejné hlasování. Závěrečný verdikt o vítězi hlavní ceny bude v rukou odborné poroty, přičemž vítěz obdrží hodnotnou cenu od Ústeckého kraje v hodnotě 10 000 korun a vyhlídkový let malým letadlem. Pro milovníky fotografování to jistě bude skvělá příležitost, jak získat neopakovatelné záběry regionu z ptačí perspektivy. Na výlet letadlem se mohou těšit také první tři účastníci ocenění veřejností za každou kategorii, dalších třináct účastníků s nejvyšším počtem hlasů v každé kategorii získá volné vstupenky na vybrané akce v regionu Ústeckého kraje – veslařské a kanoistické akce v Labe Aréně Račice, letecké dny a akce na letišti v Roudnici nad Labem, motoristické závody a akce na autodromu v Mostě a závody koní na mosteckém hipodromu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!