Koncert ve čtvrtek na Benďáku

0
272

Ve čtvrtek na Benďáku zahraje některé ze svých písniček jamajsko-nigerijská písničkářka Bianca Rose. Narodila se v jižním Londýně a její první album No Fear Here produkoval v r. 2017 Femi Temowo, kytarista a aranžér jiné slavné zpěvačky Amy Winehouse. Bianca Rose koncertuje po celé Evropě, úspěšná je doma v Anglii, Holandsku a USA, její písničky zpívá Anastacia a jejími vzory jsou třeba gospelová královna Mahalia Jackson nebo ikona jazzu a blues Nina Simone – tedy zpěvačky, jejichž velikost nedokazuje počet prodaných desek nebo příčky hitparád, ale drtivá síla emocí, vliv na jiné zpěvačky a trvalá obliba. Mohli bychom ji přirovnat k Haně Hegerové – publikum i kritika ji miluje, ale v televizní estrádě ji nikdy neuvidíme.

Zasněná hudba, excelentní zpěvačka, decentní akustický doprovod, originální písničky o strachu, životě a láskách. V Mostě ji na Valentýna doprovodí dva čeští špičkoví jazzmani a jejich muzika vás zahřeje, když se rozhodnete po koncertu jít studenou a mlhavou nocí z Benďáku domů pěšky. Nenechte si to ujít.

Koncert: Bianca Rose (East London, UK) (Bianca Rose: zpěv, akustická kytara, Mirek Linka: kytara, Petr Dvorský: kontrabas)

Termín: čtvrtek 14. 02. 2019 v 19:00

Místo: Hotel Benedikt, Rekreační 1048, Most http://benediktmost.cz

Vstupné: 250 Kč

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!