Krušné hory v objektivu

0
434

V litvínovském zámku Valdštejnů byla slavnostně zahájena vernisáží fotografická výstava Krušné hory objektivem českých a německých fotografů, která v prostorách zámku potrvá až do března 2018.

Fotografická výstava je součástí projektu Historie a současnost všemi smysly, který díky podpoře Ústeckého kraje pořádá Partnerský spolek Litvínov, a to ve spolupráci s Destinační agenturou Krušné hory.

„Výstava je součástí řady akcí, které v letošním roce proběhly a budou probíhat u příležitosti 25. výročí partnerství města Litvínova s německým Olbernhau. V této souvislosti se sluší poděkovat všem, kteří se na navázání rozvíjení partnerství a kontaktů za celých 25 let podíleli a kteří je rozvíjejí i v době současné. Všichni vnímáme, že nezastupitelnou roli zde sehrávají oba partnerské spolky, jak Partnerský spolek města Olbernhau, tak také náš litvínovský v čele s Marií Svačinovou, který je iniciátorem a organizátorem dnešní výstavy,“ pronesla úvodní slova místostarostka Litvínova Erika Sedláčková. Návštěvníci zámku se tak mohou kochat fotografiemi a sledovat rozdílný osobitý styl a techniky českých fotografů Miloše Žihly, Jana Šulce, tak i německého Sebastiana Fischera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!