Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
28.8.2015 13:08 - 12. ročník Memoriálu Petra Kalivody ovládla Dukla Jihlava
Letošního dvanáctého ročníku Memoriálu Petra Kalivody se zúčastnilo celkem pět týmů. Spolu s týmem Litvínova se na turnaji představily týmy Českých Budějovic, Plzně, Slavie a Dukly Jihlava. První hrací den nabídl několik zápasů, nejlépe se dařilo pozdějšímu vítězovi – Dukle Jihlavě, která dokázala nasbírat čtyři z možných šesti bodů. Mladým hráčům Litvínova se nepodařilo ani jednou vyhrát, když podlehli Budějovicím a Plzni shodně 2:3 po samostatných nájezdech. Více
Další
Odkazy