Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
26.1.2015 17:00 - Osmnáctiletý řidič byl pod vlivem pervitinu a marihuany
Hlídka dopravních policistů stavěla při běžné silniční kontrole v sobotu večer v mostecké ulici Tyršova vozidlo tovární značky Citroen Saxo. Jeho řidič se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. Pozitivně však vyšel test na jiné návykové látky a ukázal na canabis a amfetamin. Řidič byl v nemocnici na vyšetření a odběrech. Policie mu další jízdu zakázala a sdělila mu podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Více
Další
Odkazy