Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
31.3.2015 13:39 - Cizinecká policie kontrolovala cizince pracující bez povolení
Policisté cizinecké policie Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje se zaměřují také na nelegální zaměstnávání cizinců. Ve spolupráci s inspektoráty práce provádějí systematické kontroly na základě vlastních poznatků a šetření, i na základě vnějších podnětů. V průběhu posledních kontrol se cizinecké policii podařilo odhalit několik cizinců pracujících bez platného povolení k zaměstnání. Více
Další
Odkazy