Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
31.7.2015 11:00 - Rvačku v bytě vyprovokovala žena
V nočních hodinách zamířili strážníci ke rvačce v Hamerské ulici. V jednom bytě se tu do sebe pustili muž a žena. Zatímco muž byl po příjezdu hlídky v naprostém klidu, žena se chovala agresivně, zjevně nebyla zcela při smyslech, snažila se o sebepoškození. Strážníci proto ženě nasadili pouta a přivolali rychlou záchrannou službu. Více
Další
Odkazy