Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
8.10.2015 16:43 - Pozvánka na setkání s vězeňským psychologem
V rámci probíhajícího projektu prevence kriminality Kurzy sebeobrany při Městské policii Most se v úterý 27. 10. 2015 uskuteční setkání s vězeňským psychologem Petrem Křenkem. Psychologický seminář je určen ženám, uskuteční se v posluchárně na Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o. v ulici A. Jiráska, kde probíhají kurzy sebeobrany. Více
Další
Odkazy