Advent v Jimlíně

6.12.2011
Třetí ročník oslav adventu na zámku Nový Hrad v Jimlíně se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin. Letošní novinkou bude vánoční tržiště farmářů. Děti přijede pobavit Dáda Patrasová. Povívejte se na video.
Vystoupí školáci s vánočním programem a živým betlémem. Součástí bude také soutěž o zápis do Guinessovy knihy rekordů o největší adventní věnec. Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastnoručně vyrobenou vánoční ozdobu, bude připravena odměna a svým výrobkem mohou ozdobit vánoční strom na nádvoří. Budou tu kejklíři, otevřena bude zámecká kuchyně a bude tu i pravé peklo s čerty. V 17 hodin čeká návštěvníky ohňostroj.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
27.5.2015 12:43 - Strážníci řeší opilé děti
Alkohol řešili litvínovští strážníci u nezletilé. Jedenáctiletou dívenku v podnapilém stavu zastihli strážníci v Janově. Dívka přiznala, že jí alkohol nabízel její dospělý kamarád, nevěděla ale přesně jeho jméno. Věděla ale, kde mladík bydlí. Společně s ní v lesíku nad Janovem údajně popíjelo více dětí. V krvi mělo dítě 1,32 promile alkoholu. Další opilé děti ale strážníci v okolí už nenašli. Dívku i s jedním rodičem převezli strážníci k dalšímu šetření na služebnu Policie ČR. Více
Další
Odkazy