Volby 2012KauzyNa rovinu..."Problém Balín"Kolik nás stojí zákonodárciRozhovoryČtenáři livePřečetli jsme jindeJak se žije v ...Archiv HoméruLitvínovský KocourkovMěstský útulek LitvínovPetice ŠkolkySpeciál týdne
Nepřehlédněte
Interaktivní seminář není nuda, součástí je i Uhelné safariLetní odstávka vody se bude týkat jen někohoMapa napoví, kam se dostat bez překážekU mosteckých škol budou číhat radary
Nejčtenější
Kraj chce dát práciMajitel domu řeší otázku: co s ním?Mosteckým školám hrozí konec plaváníV Trianglu roste nová výrobní hala: Přibudou pracovní místa
Pobavte se
Přečetli jsme jinde
Pětina Čechů si stěžuje na pochroumané zdraví | 8.5.2012
Bezmála pětina lidí v České republice přiznává, že měla loni zdravotní potíže dlouhodobějšího charakteru. Ze šetření, které mezi 30 000 lidmi v produktivním věku provedl Český statistický úřad (ČSÚ), plyne, že nejčastěji lidé uvádějí bolesti zad, pohybového ústrojí, srdce a oběhové soustavy. ČSÚ ze vzorku odhaduje, že dlouhodobější zdravotní zdravotní problémy mohou v ČR trápit více než 1,34 miliónu lidí.
Více
DalšíAnketa
Kuriozita
Na trhu už existuje "rozvodový hotel" | 7.5.2012
V Nizozemsku mají páry možnost strávit víkend, během kterého se rychle a bezbolestně rozvedou. Koncept zvaný "Rozvodový hotel" pomáhá rozhádaným párům dát dohromady všechny dokumenty nutné k rozvodu během pouhých dvou dní.
Více
DalšíPočasí
Počet návštěv: 3908240
Přijďte na Medové Vánoce
9.12.2011
Už po jedenácté se konají v Mostě Medové Vánoce. Včelaři z celého kraje se sjedou dnes a zítra prosince do Střediska volného času v ulici Maršálka Rybalka. Na oba dny připravili organizátoři bohatý program. Dnešek patří především dětem od prvních do pátých tříd. Zítřek pak veřejnosti.
Připraveny jsou krátké přednášky o chovu včelstev i výrobě medu. V závěru odpoledne pořadatelé akce vyhodnotí anketu o nejhezčí obrázek z těch, jimiž žáci základních škol, senioři i zájemci z řad veřejnosti vyzdobili v září plot u domova pro seniory Astra. Chybět nebude ani každoroční klání regionálních včelařů o nejlepší med Mostecka. Sobotu zasvěcenou medu zpestří vystoupení tanečních kroužků SVČ Most či koncert hudební skupiny Wobčas Bezlegrace. Lákadlem bude také ochutnávka medu a medového pečiva.
Komentáře
Přidat komentář