Homerlive
http://www.homerlive.cz/legendarni-cerna-crazykomedie-podivne-odpoledne-dr-zvonka-burkeho/

Legendární černá crazykomedie Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho
Legendární černou inscenaci o lidumilovi, který se málem stane několikanásobným vrahem „Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho“ v podání Divadla Bolka Polívky máte možnost zhlédnout ve čtvrtek 8. června 2017 v litvínovské Citadele.

Co všechno je schopen udělat doktor Burke, aby si zachránil svoji milovanou rezidenci krásy? Legendární černá crazykomedie o skorovraždě, buchtách a svatbě studentů JAMU z roku 1992 (Radim Fiala, Petr Halberstadt, Pavel Liška) se vrací na jeviště ve spojení s Bolkem Polívkou a Šárkou Vaculíkovou.

Nekonečné pekáče plné buchet paní Outěchové, řízný nápadník Václav, nesmělý Tichý, Svatava skoro svatá a hlavně starý mládenec Burke, který je na konci svých mužských sil, ale ještě se nehodlá vzdát, a tak svádí dojemný „donkichotský“ zápas s přesilou, kterou tvoří snůška lidských nectností a špatných vlastností.

V základě hry je smutek. Smutné věci mohou být veselé a naopak. A silný akt v nás může vyvolat veselí plynoucí z tohoto násilí. Burke není jediný egoista, všechny postavy jsou více nebo méně egoisty.

Za vstupné zaplatíte 360,-/390,- Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely s možností rezervace telefonicky nebo online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz

Přijďte, určitě se budete skvěle bavit.
Post date: 2017-06-03 09:20:04
Post date GMT: 2017-06-03 08:20:04