Letní kino Koldům promítne v pátek horor „MY“

0
165

Do Letního kina na koupaliště Koldům v Litvínově můžete v pátek 16. srpna vyrazit na americký horor „MY“. Začíná se po setmění ve 21.30 hodin, vstupné je  jednotné 80 Kč. Vstupenky do letního kina jsou k zakoupení pouze v pokladně na koupališti v den promítání. Možnost občerstvení izapůjčení lehátka. Horor My je  mládeži do 15 let nepřístupný.

Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong’o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří na rodinu záhy zaútočí. Děsivá noční můra je o to strašlivější, že ti útočníci vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. Jen mají v rukou zbraně. A neváhají je použít.

Režie: Jordan Peele
Scénář: Jordan Peele
Kamera: Mike Gioulakis
Hudba: Michael Abels
Hrají: Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Duke Nicholson, Yahya Abdul-Mateen II, Anna Diop, Kara Hayward, Cali Sheldon, Shahadi Wright Joseph, Noelle Sheldon, Nathan Harrington, Evan Alex.

Foto zdroj: Photo © Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!