Litvínovští strážníci se během víkendu nenudí

0
125

Seniorce pomohli domů

Strážníky přivolal muž z Meziboří, jehož sousedka se nemohla dostat domů. Seniorka zlomila klíč v zámku a byla bezradná. Strážníci na místě zjistili, že zlomený klíč nezůstal v zámku. Strážníci kontaktovali vnučku seniorky, která měla klíče od bytu své babičky a zajistili ženě přístup do bytu.

Řešili ranní hádku

Ve čtyři hodiny ráno upozornila asistentka prevence kriminality kolegy na shluk lidí v Janově v Hamerské ulice. Před jedním domem se na ulici přelo dvacet lidí. Na místo vyjela hlídka městské policie i Policie ČR. Strážníci zjistili, že se jedná o rozepři mezi příslušníky dvou rodin. Jeden muž měl být okraden, což bylo důvodem hádky. Strážníci rodiny uklidnili, okradený muž byl převezen na služebnu Policie ČR.

Dívky doručili domů

Hodinu před půlnocí zastihla hlídka městské policie v Horním Jiřetíně čtyři dívky, nejstarší z nich bylo patnáct let. Děvčata na otázku, kde budou spát, odpovídala zmateně. Ukázalo se, že plánují noc strávit touláním po Horním Jiřetíně. Strážníci dívky odvezli domů a předali zákonným zástupcům.

Uklidnili opilé cizince

Strážníky přivolala žena z Koldomu, kde opilí cizinci z ubytovny hlučeli na balkoně a rušili ostatní obyvatele Koldomu. Strážníci provedli kontrolu ubytovny, opilé cizince uklidnili a vysvětlili jim, že nebydlí v domě sami. Cizinci se za své chování omluvili. V opilosti si neuvědomili, že mohou někoho rušit.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!