Homerlive
http://www.homerlive.cz/litvinovsti-straznici-v-akci-3/

Litvínovští strážníci v akci
Zloději plechů dopadeni

Hlídka městské policie vyjela na žádost Policie ČR prověřit v Gluckově ulici údajnou krádež plechů. V domě hlídka zastihla jednu osobu, jak trhá plech v posledním patře, další dva muži byli ve třetím patře, kde rozbíjeli sklo. Čtvrtý muž stál pod balkony. Strážníci prověřili celý dům a čtyři osoby zadrželi. Jednomu z mužů, který chtěl z místa odejít a odmítal prokázat totožnost, přiložili strážníci pouta. Všichni byli předání Policii ČR.

Agresivního muže doprovodili do nemocnice

Silně podnapilý muž si způsobil zranění v obličeji. K přivolaným záchranářům se ale choval velmi agresivně. Opilce proto uklidnili strážníci. Protože se snažil napadat záchranáře i je, byla mu nasazena pouta. Muže strážníci doprovodili do nemocnice.

Pes uvázaný před obchodem

Strážníky přivolala žena, která si všimla, že před obchodem je celý den uvázaný pes. V obchodě byla ráno a psa viděla. K obchodu přišla krátce před devatenáctou hodinou a pes tu stále byl. Strážníci prověřili zákazníky a zjistili, že pes patří jednomu z nich. Shodou okolností byl v obchodě se psem ráno ve stejnou dobu, jako oznamovatelka a opět se se psem vrátil ve stejnou dobu, jako žena.

Exotického hada umístili na strážnici

Strážníky přivolala žena, která si u kruhového objezdu U Bílého sloupu všimla exotického hada s červenými znaky. Strážníci na místě odchytli podchlazenou korálovku a umístili ji na služebnu městské policie do plastového boxu. Hledá se majitel.

Dívka ohrožovala okolí

K agresivní patnáctileté dívce přivolala záchranáře její matka. Dívka v návalech vzteju povalila pračku a rozbíjela nábytek. Záchranářům na pomoc přijeli i strážníci. Společně dívku uklidnili. Ta byla převezena do mostecké nemocnice.

 
Post date: 2018-07-11 17:01:55
Post date GMT: 2018-07-11 15:01:55