Mostecký fotbalový klub vstupuje do jarní části Krajského přeboru dospělých

0
206
Po podzimu je celek MFK na prvním místě tabulky a bude tak usilovat o postup do vyšší soutěže. Po roční odmlce se pokusí mostečtí fotbalisté vrátit do divize.
Klubu se soustavnou a usilovnou prací daří zapojit do „A“ týmu mladé hráče a to je mimo jiné důvod, proč vidím smysl v podpoře sportu a fotbalu v tomto případě zvlášť. Z pozice náměstka mohu projevit velkou radost, že investice, která z města do klubu přichází, není jen plácnutím do vody, ale že se skutečně daří rozhýbat fungující sportovní spolek, který ve svém středu pravidelně využívá služeb a výkonů mladých hráčů. Je lepší vidět kluky běhat po hřišti a sportovat, než aby se věnovali jiným nelibým aktivitám, které k jejich věku patří,“ uvedl náměstek primátora Mostu Marek Hrvol.
Vynikající podzimní výkony dávají naději pro jarní část soutěže. Náměstek nejen fandí, ale podle svých slov pevně věří, že fotbalisté využijí potenciálu, který v sobě mají. „Budu velice rád, když se jim podaří návrat do divize, kam MFK určitě patří. Město Most bude výsledky netrpělivě sledovat,“ dodal.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!