Na obří klouzačku dorazí v sobotu i litvínovští hokejisté

0
560

Po Česku na zadku! Zábavná sportovně-kulturní událost, která v České republice nemá obdoby, již tuto sobotu dorazí i do Mostu. A nebudou na ní chybět ani vybraní hokejisté HC VERVA Litvínov.

Zúčastnit se může každý, kdo je starší 6 let. Vaše trasa do školy nebo do práce se na jeden den promění v jednu velkou skluzavku. Na své si přijdou všichni, nebude chybět hudební doprovod, od 14 hodin navíc na autogramiádu dorazí vybraní hokejisté (Havelka, Šimeček, Stříbrný, Jurčík a Šesták) a později také člen realizačního týmu, Jiří Šlégr.

Úspěšná vodní atrakce, která se v posledních letech stala velkým hitem především v USA a Austrálii, jejíž doménou je obří nafukovací skluzavka umístěná v centrech měst po celé republice. Slajdovalo se už ve Vlašimi, Liberci nebo v Karlových Varech. Už v sobotu 13. srpna si ale budete moci přijít sjet svoje město do Mostu, kde se slajdeři budou prohánět po ulici Jiřího z Poděbrad.

Akce startuje již v 10.00 hodin a potrvá až do páté hodiny odpolední. Vstupenky na akci jsou rozděleny do třech cenových kategorií, více informací o jejich cenách a registraci naleznete na www.slideczech.cz nebo na oficiálním Facebooku. Tak popadněte kruh a dorazte si sjet Most na zadku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!