Homerlive
http://www.homerlive.cz/nasbirali-jste-trestne-body-zkuste-skoleni-s-odpoctem-na-autodromu/

Nasbírali jste trestné body? Zkuste školení s odpočtem na autodromu
Autodrom Most ve spolupráci s týmem akreditovaných instruktorů poskytuje dobrovolné školení bezpečné jízdy pro řidiče, kteří mají zaznamenány v registru řidiče body (někdy chybně uváděné jako škola smyku nebo standardní kurz bezpečné jízdy).

Mohou se jej zúčastnit řidiči, kteří nemají ke dni podání žádosti o účast na školení zaznamenáno v registru řidičů více než deset bodů za porušení právních předpisů, přičemž žádný z přestupků nesmí být ohodnocen více než šesti body.

Po ukončení školení řidič získá potvrzení o jeho absolvování. Řidiči, který doloží žádost o odečtení bodů z registru u příslušného obecního úřadu s rozšířenou působností tímto potvrzením, budou odečteny tři body. Školit je oprávněn pouze subjekt, jemuž příslušný krajský úřad udělil vyšší akreditaci k provozování školení bezpečné jízdy.

Přijetí na školení s následným odpočtem bodů je podmíněno splněním všech podmínek uvedených na www.odpocetbodu.cz, tj. doložení výpisu z bodového hodnocení řidiče, který není  starší 3 dní od vydání úřadem, uvedení rodného čísla a čísla řidičského průkazu.

Školení s následným odpočtem trestných bodů musí být uhrazeno 14 dní předem.

Přihlásit se můžete na e-mailové adrese registrace@odpocetbodu.cz

Více informací na http://www.odpocetbodu.cz/.
Post date: 2019-04-25 12:53:40
Post date GMT: 2019-04-25 10:53:40