Homerlive
http://www.homerlive.cz/night-run-startuje-v-moste/

Night Run startuje v Mostě
Unikátní seriál nočních běhů Night Run pokračuje 11. srpna v Mostě, kde se letos poběží již počtvrté.

Stejně jako v jiných městech, i na severu republiky budou připraveny odpolední závody pro děti Innogy Kids Cup. V centru města na 1. náměstí budou jejich tratě rozděleny podle věku, nicméně medaili s koťátkem dostanou v cíli všichni. Stejně jako účastníci nesoutěžního Sberbank Family Run. V rámci této dvoukilometrové trati se může běžet nebo i jít, klidně i s kočárkem nebo domácím mazlíčkem. V cíli pak každý dostane medaili, na které je v souladu s barvami banky oranžová liška.


S přicházející tmou pak přijde řada na dva hlavní závody – v půl deváté odstartuje Avon běh na pět kilometrů, který bude mít charitativní podtext, poběží se totiž za zdravá prsa. O hodinu později, už za tmy, pak odstartuje Night Run na deset kilometrů. Zatímco běžci na pět kilometrů dostanou v cíli bílou kočičku, za uběhnutí deseti kilometrů je černá noční šelma. Kdo chce, může za den stihnout i tři závody. Pokud s sebou na závody vezme také děti, může si pak zakoupit speciální formu a ze čtyř medailí složit velkou plaketu třeba na stěnu.


Na závody seriálu Night Run často míří naprostí začátečníci, kteří si chtějí závod užít. Naopak tyto závody nevyhledává česká špička a tak mají šanci na hezký výsledek i výkonnostní běžci. Více na https://www.night-run.cz/zavod-info/most/o-zavodu.html.

Post date: 2018-08-11 13:26:29
Post date GMT: 2018-08-11 11:26:29