Obří klouzačka zavře celou ulici

0
846

V sobotu se ochromí provoz v části centra Mostu. V okolí ulici Jiřího z Poděbrad se už začátkem týdne objevily zákazové a informativní dopravní značky.

Značení řidiče upozorňuje, že v sobotu 13. srpna bude uzavřena celá ulice Jiřího z Poděbrad. Důvodem je obří nafukovací vodní klouzačka, která je dlouhá 300 metrů a zabere celou komunikaci na celou její délku i šířku. Pokud chcete zažít totální vodní šílenství, stačí si zakoupit vstupenku (buď za 250 korun v předprodeji nebo za 300 korun na místě). Skluzavka bude v provozu 13. srpna od 10 do 17 hodin. Vstupenka je celodenní s neomezeným počtem jízd. Děti, kterým není ještě patnáct let, potřebují souhlas jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce (bez souhlasu nebude vstup umožněn). Děti mladší 10 let musí přijít jen v doprovodu rodičů. Bližší informace najdete na http://www.slideczech.cz.

Na sobotní akci se chystají také litvínovští hokejisté, v čele s Jiřím Šlégrem. Můžete se tedy nejen klouzat, ale užít si i autogramiádu a focení s hokejisty HC Verva.

Ulice Jiřího z Poděbrad bude uzavřená pro veřejnou dopravu od 6 do 23 hodin. Radniční ulice, která vede kolem magistrátu, bude uzavřena od 10 do 23 hodin. Výjimku budou mít řidiči, kteří mají placené stání v garáži Centralu. Ti budou mít od magistrátu vjezd do garáže povolen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!