Porušené paragrafy (46. týden)

0
368
Cizinec demoloval MHD

MOST – K poškození autobusu MHD došlo v ulici Nádražní, kam byla vyslána hlídka městské policie na základě telefonického oznámení na tísňovou linku 156. Cizí státní příslušník poškodil kryt úložného prostoru za dveřmi autobusu MHD. Strážníci muže na místě zadrželi a následně ho předali hlídce Policie ČR, která byla na místo přivolána.

Zachránili kotě

MOST – V ulici Žatecká na fotbalovém stadionu Baníku Souš hořel prodejní stánek. Incident oznámili občané na tísňovou linku 156. Na místo byly vyslány hlídky městské policie. Po příjezdu hlídek se již na místě nacházela hlídka Policie ČR, Hasičský záchranný sbor a odpovědná osoba fotbalového stadionu. „Při požáru bylo zachráněné černé kotě, které strážníci převezli do útulku pro opuštěná zvířata v Rudolicích,“ oznámil Vlastimil Litto z Městské policie v Mostě.

Zabouchnuté dveře

MOST – Poštovní doručovatelka oznámila městské policii, že při předávání poštovní zásilky se mladé ženě zabouchly dveře od bytu a v něm zůstalo malé dítě. Na místo byla vyslána hlídka městské policie, které se podařilo dveře bytu otevřít, a společně se ženou zjistili, že dítě je v pořádku.

Krádež bruslí

LITVÍNOVSKO – Hamerští policisté řešili případ krádeže 34letého muže z obce na Litvínovsku. „Dotyčný vniknul do uzamčeného objektu, odkud odcizil dvoje dětské zimní brusle a pletenou bundu. Lup si dal do batohu. Batoh i s věcmi a kolo nechal stát v pozdně noční době u jiného objektu, když spatřil přijíždějící vozidlo a z místa utekl,“ informovala o případu policejní mluvčí Ludmila Světláková. Strážníci odložené věci našli a předali je policistům z obvodního oddělení v Hamru. Ti šetřením zjistili, komu věci patří i to, že brusle a oděv byly odcizeny ze skladu. Muži hrozí až tříletý trest odnětí svobody za tento čin, již v minulosti byl za krádež odsouzen.

„Bývalka“ poškrábala auto

MOST – Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z poškození cizí věci 24letou ženu z Mostu. Ta v nočních hodinách na sídlišti Výsluní v Mostě poškodila zaparkované motorové vozidlo tovární značky Renault. „U auta poškrábala klíčem celkem šest částí karoserie. Svým jednáním způsobila poškozenému majiteli škodu ve výši 39 000 korun. Obviněná žena vůz poškodila úmyslně, neboť vozidlo patří jejímu bývalému příteli,“ popsala incident policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Taška přilákala zloděje

LITVÍNOV – Jen deset minut nepřítomnosti řidičky stačilo neznámému pachateli, aby vnikl do zaparkovaného vozidla a ukradl z něj tašku. Lapka kradl v Hamru na Litvínovsku v dopoledních hodinách a do vozidla se dostal za použití násilí. Poškozená tak přišla i o osobní doklady, platební kartu a peněženku s finanční hotovostí. Utrpěla škodu ve výši 4 000 korun. Další škoda vznikla na poškozeném vozidle. Případ šetří hamerští policisté.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!