Přetlačovaná v tramvaji skončila zraněním revizora

0
249

Další incident mezi cestujícím bez platné jízdenky a revizorem DOPRAVNÍHO PODNIKU měst Mostu a Litvínova, a.s. se udál před pár dny kolem 13:30 hodin na tramvajové lince číslo 4 v Mostě. „Náš revizor prováděl běžnou kontrolu jízdenek u jednotlivých cestujících. Jeden z nich nebyl schopen platný jízdní doklad předložit, údajně u sebe neměl ani žádný doklad totožnosti. Revizor ho proto požádal, aby nevystupoval a vyčkal na příjezd hlídky policie, která prověří jeho totožnost,“ řekl Daniel Dunovský (ProMOST), ředitel DOPRAVNÍHO PODNIKU měst Mostu a Litvínova, a.s.

To se však černému pasažérovi nelíbilo a chtěl za každou cenu vozidla vystoupit. „Pracovník přepravní kontroly mu proto zastoupil cestu, přičemž se černý pasažér snažil protlačit ven. Revizor při této přetlačované sklouzl a způsobil si krvavé zranění na hlavě. Řidička tramvaje ponechala dveře tramvaje uzavřené a přivolala zdravotnickou záchrannou službu a policii,“ řekl dále Dunovský.

Pracovník přepravní kontroly si z tohoto incidentu odnesl několik stehů na hlavě. „Po zjištění totožnosti cestujícího bez platného jízdního dokladu bylo zjištěno, že jde o sedmadvacetiletého notorického černého pasažéra, neboť naše přepravní kontrola u něj eviduje již 40 nezaplacených pokut – přirážek k jízdnému,“ dodal Dunovský.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!