Projekt Dílny už ve druhém ročníku

0
138
ilustrační foto
Letošní školní rok 2018/2019 byl opět zakončen projektem Dílny, jeho druhým ročníkem, který statutární město Most zrealizovalo ve spolupráci se dvěma středními technickými školami: se Střední školou technickou Most a Střední průmyslovou školou a střední odbornou školou gastronomie a služeb Most.
Projekt Dílny může být každoročně realizován díky finanční pomoci partnerů, kterými jsou Ústecký kraj a Severní energetická, a. s.
Necelých sedm set žáků sedmých tříd základních škol z Mostu navštívilo plně vybavené dílny, kde žáci absolvovali praktickou výuku. Na každé škole žáci strávili dvě dvouhodinovky.
Za pomoci pedagogů středních škol vlastnoručně zhotovili výrobek, který si mohli odnést s sebou domů a pochlubit se rodičům.
Projekt každoročně zaznamenává úspěch u pedagogů, ale především je kladně hodnocen samotnými žáky. Statutární město Most klade důraz na podporu technického a polytechnického vzdělávání a jedním z nejefektivnějších projektů, které v této oblasti realizuje, je právě projekt Dílny.
Velké díky za jeho realizaci patří oběma středním školám, především za jejich vstřícnost a profesionální přístup pedagogů v praktické výuce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!