Rockový mejdan s partičkou Shlak, Deviant a Tarantule

0
394

Tento pátek, 4. května, v mosteckém Rokáči Vinohrady vypukne další rockový mejdan. Zahrají teplické kapely SCHLAK a DEVIANT, podpoří je chabařovická partička TARANTULE. Začátek je ve 20 hodin.

Teplická parta s pošetile romantickým názvem Deviant CZ hraje od roku 1999. V roce 2017 vydali debutové album „Jsem to já…“. V Rokáči Vinohrady DEVIANT vystoupili na vánočním večírku na konci loňského roku. Členové skupiny: Maik Vitoušek (zpěv), Jakub Novák (doprovodná kytara a vokály), Jiří Černý (sólová kytara a vokály), Ondřej Duda (basa a vokály), Tomáš Kovtan (bicí).
V teplické crossover-rock’n’rollové kapele SCHLAK se vystřídalo nemálo více či méně známých hudebníků. Ti nadále hrají v dalších kapelách, především teplické scény. Současní členové skupiny jsou Standa „Pokuston“ Mikota (zpěv), Jiří „Jürgens“ Mikota (kytara, zpěv), Václaf Panchártek (kytara, zpěv), Mike Djent Maresh (baskytara, zpěv) a Zbyněk Ušák (bicí). Hard Rock’n’rollová partička Tarantule přijede z Chabařovic. Martin Sluka (zpěv), Ozzy Tlačbaba (kytara), Radek Koňas (kytara), Michael Molnár (basa), Štěpán Vojta (bicí).

Popiska pod foto: Partička Tarantule z Chabařovic

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!