Sporťásky (18. týden)

0
621
Jiřetínu pomáhá bývalý reprezentant

Někdejší hráč Sparty Praha a reprezentant Jan Šimák bude v nadcházejících mistrovských zápasech pomáhat týmu Sokola Horní Jiřetín v krajském přeboru. Už nastoupil proti Žatci, kdy Jiřetín těsně prohrál. Další novou tváří Sokola je kouč Pavel Chaloupka.

Odveta semifinále se hraje v sobotu

Mostecká sportovní hala bude v sobotu 6. května dějištěm odvetného střetnutí semifinále play off interligy házenkářek, v němž se utkají domácí Černí andělé s týmem Olomouce. Utkání začíná v 18.00 hodin.

Dobiášová je v žebříčku juniorů devatenáctá

Veronika Dobiášová ze Super Stars Most je devatenáctou hráčkou světového juniorského žebříčku. K výraznému posunu jí pomohly poslední výsledky, zejména potom bronzová příčka při III. Peru International Series. Dobiášová se v sezóně 2017 zaměřuje hlavně na výsledky na mezinárodním poli, české soutěže jsou součástí tréninkového procesu.

V neděli opět na malou kopanou

V neděli 7. května bude sportovní areál 11. ZŠ opět zasvěcen malému fotbalu, a to v rámci sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Jednoznačným tahákem kola by mělo být střetnutí prvních Jablíček Chomutov a třetích FC Katalánců SWAG, které se hraje od 14.00 hodin.

Opět bude badmintonová akademie

Badmintonová akademie, již tradiční prázdninová akce klubu Super Stars Most, se uskuteční také letos. Její termín klub zveřejnil na svém webu. Akce se uskuteční ve dnech 13. – 20. srpna v Mostě, pod názvem Victor International Super Stars Camp.

Přípravka MFK U7 přivezla zlato

Mladí fotbalisté Mosteckého fotbalového klubu startovali na turnaji v Ostrově nad Ohří, kde se jim nakonec podařilo zvítězit. Tým klopýtl pouze v jediném případě. Ve finále pak porazil Karlovy Vary. Turnaje se zúčastnilo osm týmů.

Satelit přípravek pouze s třemi účastníky

K satelitnímu turnaji přípravky ročníku 2006 v Litvínově se sjely pouze tři týmy, když Ústí nad Labem nedorazilo. Domácí hráči FŠ Litvínov sehráli výborný zápas proti Teplicím a také proti Děčínu. Byli hodně aktivní a pokaždé rovnocenným soupeřem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!