Sporťásky (28. týden)

0
651
Sportovní den na koupališti

V sobotu 16. července bude litvínovské koupaliště u Koldomu hostit Adrenalinový sportovní den. Ten začne v 10.00 hodin a jeho náplní je beachvolejbalový turnaj dospělých trojic. Pořadatelem je Volejbalový klub Litvínov.

Nejbližší parkur je začátkem srpna

Až na začátku měsíce srpna se mohou na další skokové soutěže těšit příznivci koňského parkuru. Závody se na kolbišti Hipodromu Most uskuteční v sobotu 6. srpna.

Golfisté mají den otevřených dveří

Den otevřených dveří připravuje na tento víkend, tedy 16. a 17. července, I. Golf Club Most. Dva dny nato se na zdejším greenu bude hrát pátý turnaj Mostecké seniorské Tour.

Draží se extraligové dresy HC Verva

V aukci jsou dostupné dresy celého kádru HC Verva Litvínov ze sezony 2015/2016. Letos je k dispozici žlutá varianta dresů. Většina dresů je hraných v utkáních TELH! Ke všem dražitel obdrží od klubu certifikát pravosti. Výtěžek aukce poputuje na podporu mládežnického hokeje v Litvínově. Podrobnosti na webu klubu.

Okresní přebor fotbalistů bude sdružený

Nový ročník okresního přeboru fotbalistů budou hrát týmy z Mostecka jako sdružený s chomutovským, a to ve skupině Východ. V ní budou soupeřit Sokol Obrnice B, Sokol Bečov, Viktorie Lom, FC H.V. Vrskmaň, TJ Kopisty B, Slavoj Droužkovice, Sokol Horní Jiřetín B, SK Jirkov, Sokol Údlice B, FK Havraň, FC Spořice B a Sokol Otvice. Začíná se 20. srpna.

Teplice remizovaly s Bohemians 1905

V dalším přípravném utkání nastoupili tepličtí hráči na hřišti v Roudnici nad Labem proti Bohemians Praha 1905. Poprvé se ve žlutomodrém dresu představil fanouškům záložník Robert Hrubý. Zápas skončil bez branek.

Martigny posledním soupeřem Pirátů

Posledním zahraničním soupeřem, s kterým se Piráti potkají v rámci letní přípravy na sezonu 2016/2017, bude HC Red Ice Martigny-Verbier. Nejvýznamnějším Čechem, který na jihu Švýcarska v jeho dresu nastupoval, je Petr Rosol, jenž před nedávnem oslavil dvaapadesáté narozeniny. Utkání se bude hrát 23. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!