Homerlive
http://www.homerlive.cz/sportasky-4-tyden/

Sporťásky (4. týden)
Litvínov dnes vyrukuje na Třinec

Dnes pokračuje Tipsport extraliga svým 42. kolem. V něm nastoupí na domácím ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově tým HC Verva, který od 17.30 hodin vyzve tým Oceláři Třinec.
Házenkářky hostí v sobotu Michalovce

Poprvé v novém roce se na své domácí palubovce představí tým Černých andělů. Házenkářky DHK Baník Most v dalším interligovém kole nastoupí v sobotu 28. ledna proti celku východoslovenských Michalovců. Utkání se hraje ve sportovní hale v Mostě od 18.00 hodin.
Souš nastoupí v přípravě proti Ostrovu

Západočeský FK Ostrov bude v sobotu 28. ledna soupeřem divizního Baníku Souš v přípravě na nacházející jarní mistrovské boje. Střetnutí se odehraje na umělé trávě v areálu Souše od 10.30 hodin.
Mostecký fotbalový klub přivítá Louny

FK Louny budou v sobotu 28. ledna soupeřem divizního Mosteckého fotbalového klubu v přípravě na jarní část soutěže. Podle webu mosteckého klubu se zápas odehraje na umělé trávě v areálu Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v Mostě. Zápas začíná 10.30 hodin.
Hokejistky jedou k utkání do Kladna

V sobotu 28. ledna nastoupí k mistrovskému utkání hokejistky HC Litvínov. Tentokrát se ale nepředstaví na domácím ledě, ale na stadionu v Kladně, kde vyzvou domácí tým. Utkání se zde hraje od 19.00 hodin.
Krasobruslaři jedou sledovat ME

Ve dnech 26. – 29. ledna se po mnoha letech koná mistrovství Evropy v krasobruslení v České republice. Jeho dějiště je Ostrava. Trenérky krasobruslařského klubu HC Litvínov spolu s většinou členů oddílu se tohoto ME zúčastňují. Proto se přesouvá druhá lekce kurzu bruslení na ZS v Litvínově.
Junioři Mostu dnes hostí Klatovy

Tým hokejových juniorů Sport Most se dnes představí na domácím ledě v dalším utkání ligové soutěže. Jeho soupeřem bude celek HC Klatovy. Mostečtí se tak představí na domácím hřišti po třízápasové sérii na ledě soupeřů.
Post date: 2017-01-27 11:28:48
Post date GMT: 2017-01-27 10:28:48