Sporťásky (49. týden)

0
521
V pátek hraje Litvínov s Hradcem

Další extraligové domácí utkání sehrají hokejisté HC Verva Litvínov dnes. Na programu je 29. kolo naší nejvyšší soutěže a Litvínov v něm přivítá celek Moutfield HK. Zápas na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově začíná v 17.30 hodin.

Lvi přivítají hokejisty Lovosic

Další domácí utkání sehraje v krajské lize hokejistů celek Mostečtí Lvi proti celku z Lovosic. Stane se tak v sobotu 9. prosince od 17.30 hodin. Vstupné se opět neplatí.

Král na mistrovství ČR juniorů v Orlové

Na mezinárodním juniorském mistrovství ČR v Orlové se představil reprezentant Badmintonového klubu Baník Most Jiří Král, který hrál o body do světového žebřičku. Nedařilo se mu podle představ ani v jedné z disciplín. V singlu prohrál ve 2. kole s šikovným Francouzem Lamblotem. V deblu pak s Vajsejtlem nestačili v 1. kole na německý pár Holtschke – Wagner.

Hokejistky přehrály na svém ledě Kladno

Vysokým vítězstvím skončilo další domácí vystoupení týmu litvínovských hokejistek. Ty přivítaly na svém ledě Kladno, které vyprovodily výsledkem 6:2. Branky vítěze střílely: Chmelová 3, Kalová, Horáková, Bublová.

Dva zápasy juniorů na domácí půdě

Dvě domácí utkání v tomto týdnu čekají tým juniorů HC Litvínov. Ve čtvrtek se představil proti Plzni a v sobotu 9. prosince změří síly s celkem Českých Budějovic. Zápas začíná v 16 hodin.

Dvojutkání starších minižákyň v hale

Sportovní hala v Mostě bude v neděli dějištěm dvojutkání starších minižákyň BK Baník Most U13 v oblastním přeboru basketbalu. V obou případech bude jejich soupeřem BK Horejsek Děčín. První utkání začíná v 10 hodin, odveta pak ve 12 hodin.

Republikové finále školních klubů

Po dva dny probíhalo v mostecké sportovní hale finále mistrovství republiky školních sportovních klubů v házené dívek. Startovalo při něm šest týmů, přičemž pořádající město reprezentovalo družstvo Podkrušnohorského gymnázia Most. Vítěz si vybojoval právo startu na turnaji v Kataru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!