Sporťásky (5. týden)

0
1572
Dnes hraje Verva doma s Boleslaví

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje dnes svým 44. kolem. Litvínovský HC Verva v něm přivítá na svém ledě Bruslařský klub Mladá Boleslav. Utkání na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky začíná v 17.30 hodin.

Mostečtí nastoupí proti Třebíči

Další pokračování má v sobotu na programu základní část hokejové WSM ligy. V ní domácí HC Most nastoupí proti Moravské Slávii Třebíč. Utkání začíná v 17.30 hodin.

Hokejistky se chystají na domácí zápas

K dalšímu domácímu utkání se chystají hokejistky HC Litvínov. Akorát mají ještě trochu času na přípravu, protože duel je čeká až 19. února. Jejich soupeřem v tento den bude celek Esa Praha.

V úterý začíná série juniorům

Junioři HC Litvínov sehrají na domácím ledě sérii tří utkání v řadě. Ta začíná v úterý 7. února, kdy přivítají České Budějovice. Hraje se od 15.00 hodin. Dalšími soupeři pak budou K. Vary a Plzeň.

Chystá se další házenkářský ples

Házenkářský ples s pořadovým číslem 12 se připravuje na 10. března. Uskuteční se ve Sportovně-vzdělávacím centru Benedikt od 20.00 hodin. Hrát bude skupina Žízeň, pro účastníky je připraven bohatý program, velká tombola a večerní raut, v ceně vstupného, které je 200 korun.

Mostečtí změří síly se Slunetou

V sobotu 4. února se na domácí palubovce v utkání Severočeské ligy mužů představí basketbalisté BK Baník Most, kteří přivítají celek Slunety Ústí nad Labem. Utkání ve Sportovní hale v Mostě se hraje od 17.00 hodin.

Kouč Souše Koutenský slavil

Jubileum oslavil 19. ledna trenér divizního Baníku Souš Pavel Koutenský. Vstoupil totiž do „klubu“ padesátníků. Od klubu obdržel dres se symbolickým číslem 50.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!