Sporťásky (6. týden)

0
389
Na extraligu zase až v březnu

Hokejová Tipsport extraliga bude mít pauzu kvůli zimní olympiádě, takže na další domácí mistrovské utkání HC Verva Litvínov se půjde až v březnu. V pátek 2. března do Litvínova přijedou Vítkovice.

Vítání olympiády na kluzišti

Na kluzišti u magistrátu budou Mostečané v pátek 9. února vítat zahájení 23. zimních olympijských her. Přichystáno je vystoupení krasobruslařů, závody v rychlobruslení, nájezdy na brankáře a střelba na branku. Program začíná v 15 hodin.

Hokejistky hrají třikrát doma

Hráčky HC Litvínov se hned třikrát po sobě o víkendu představí v domácím utkání s Karvinou. První duel hrají dnes od 20.00 hodin. Další v sobotu 10. února od 15.00 hodin a poslední v neděli 11. února od 10.00 hodin.

Souš změří síly doma s Březovou

Dalším soupeřem v přípravě na divizní jarní boje Baníku Souš bude celek Olympie Březová. Ten se s domácím týmem střetne v sobotu 10. února na umělé trávě. Utkání začíná v 10.30 hodin.

Kadeti se představí dvakrát doma

Tým kadetů U17 Basketbalového klubu Baník Most sehraje dvě utkání Regionální divize na domácí palubovce. V pátek 9. února se střetne s BK Horejsek Děčín, a to od 18 hodin. V neděli 11. února pak od 12.00 hodin nastoupí proti TJ Slovan Varnsdorf. Oba zápasy se hrají ve sportovní hale v Mostě.

Dorostenci se utkají s týmy Kladna

Dorostenci Mosteckého fotbalového klubu kategorie U17 a U16 se v přípravě střetnou s týmy Kladna. Mladší dorost U17 sehraje své utkání na umělé trávě Fotbalového stadionu Josefa Masopusta v sobotu 10. února od 10.00 hodin. U16 nastoupí ve stejný den od 11.45 hodin.

Grand Prix turnaj staršího dorostu

Badmintonový turnaj kategorie Grand Prix pro starší dorostence se v sobotu 10. února uskuteční v Mostě, a to v hale TJ Lokomotiva Most. Vypsán je pro U19 a jeho pořadatelem je Super Stars Most. Začíná se v 9.00 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!