Užijte si jízdu na závodním okruhu pod dohledem zkušeného profesionála

0
1324

Pod aktivním dohledem profesionálního závodního jezdce Tomáše Pekaře si osvojí potřebné dovednosti a návyky pro jízdu v ostrém tempu po malém i velkém okruhu mosteckého autodromu účastníci kurzu sportovní jízdy. Cenné rady i s praktickou ukázkou mělnický jezdec zájemcům poprvé poskytne ve čtvrtek 11. května.

Autodrom tak nabízí majitelům sportovních vozů, kteří si chtějí vyzkoušet reakci svého auta při ostřejším zacházení ve vyšších rychlostech, už trojici odborných koučů z řad renomovaných a úspěšných závodníků. Vedle Tomáše Pekaře je připraven podělit se o své nepřeberné zkušenosti z okruhů po celém světě také jediný český účastník světového šampionátu monopostů F1 Tomáš Enge či dvojnásobný vítěz evropského poháru cestovních vozů (ETCC) Petr Fulín.

Celodenní kurz sportovní jízdy je určený maximálně pro deset lidí a zahrnuje řadu náročných manévrů ve vysokých rychlostech. Je vhodný pro pokročilé řidiče s chutí naučit se náročnější technice řízení, pro majitele sportovních vozů, kteří mají ambici naučit se vůz efektivně a bezpečně používat, ale také pro amatérské závodníky s motivací posunout své umění o krok dále. Přihlásit se do kurzu může prakticky každý. „Oslovujeme i běžné řidiče, kteří si chtějí zdokonalit své řidičské schopnosti anebo se naučit lépe ovládat svůj vůz ve vyšším tempu. Pro kurz není třeba ani mít sportovní auto, takže je možné jej absolvovat s běžným vozem,“ potvrdila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!