V nemocnici platí nové návštěvní hodiny

0
1045

Mostecká nemocnice sjednotí od 1. dubna doporučené návštěvní hodiny na lůžkových odděleních.

Shodné časy začnou platit od 1. dubna 2017. Na všech standardních odděleních, s výjimkou psychiatrického oddělení a jednotek intenzivní péče, se sjednocuje čas od 13:00 do 20:00 hodin.

Návštěvní hodiny na jednotkách intenzivní péče a na psychiatrickém oddělení zůstávají doporučené pro návštěvy z důvodu léčebného režimu pacientů v čase 14:00 – 18:00 hodin. Tento čas určily vrchní sestry po dohodě s vedoucími lékaři těchto oddělení. Návštěvní hodiny na oddělení následné péče v Zahražanech, které rovněž patří pod Krajskou zdravotní, a. s. – Nemocnici Most, o. z., jsou stanoveny od 13:00 do 18:00 hodin.

Zdravotnické zařízení opatřením vychází vstříc požadavkům pacientů a sjednocení návštěvních hodin je rovněž přehlednější pro blízké hospitalizovaných. Dalším důvodem pro sjednocení návštěvních hodin je také zajištění potřebného klidového režimu pro pacienty na lůžkových odděleních.

Informační tabule o doporučených návštěvních hodinách budou umístěny u hlavních vstupů do nemocnice a na jednotlivých podlažích v monobloku, v pavilonech C a E a také u hlavního vstupu na oddělení následné péče v Mostě – Zahražanech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!