Valdštejnské slavnosti nabídnou pestrý program

8.04.2013
Město Litvínov má už kompletní program letošních Valdštejnských slavností. Za něj letos vydá radnice více než 350 tisíc korun. Valdštejnské slavností se konají v Litvínově každoročně 1. května.

Program a rozpočet velmi populárních litvínovských Valdštejnských slavností předložila radě města pracovnice propagace Dáša Wohanková. V tradičně bohatém programu si své najdou děti i dospělí, kteří se každoročně na slavnosti scházejí v prostorách zámku a jeho okolí. Celkové náklady na slavnost včetně propagace činí 356 tisíc korun. Finančně ji podpořily společnosti United Energy, a. s., a Strojírna Litvínov, s. r. o.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
26.1.2015 17:00 - Osmnáctiletý řidič byl pod vlivem pervitinu a marihuany
Hlídka dopravních policistů stavěla při běžné silniční kontrole v sobotu večer v mostecké ulici Tyršova vozidlo tovární značky Citroen Saxo. Jeho řidič se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. Pozitivně však vyšel test na jiné návykové látky a ukázal na canabis a amfetamin. Řidič byl v nemocnici na vyšetření a odběrech. Policie mu další jízdu zakázala a sdělila mu podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Více
Další
Odkazy