Valdštejnské slavnosti nabídnou pestrý program

8.04.2013
Město Litvínov má už kompletní program letošních Valdštejnských slavností. Za něj letos vydá radnice více než 350 tisíc korun. Valdštejnské slavností se konají v Litvínově každoročně 1. května.

Program a rozpočet velmi populárních litvínovských Valdštejnských slavností předložila radě města pracovnice propagace Dáša Wohanková. V tradičně bohatém programu si své najdou děti i dospělí, kteří se každoročně na slavnosti scházejí v prostorách zámku a jeho okolí. Celkové náklady na slavnost včetně propagace činí 356 tisíc korun. Finančně ji podpořily společnosti United Energy, a. s., a Strojírna Litvínov, s. r. o.

Komentáře

 

Get the Flash Player to see this player.
Video týdne
Facebook
24 hodin
30.3.2015 17:22 - V kraji řádí silný vítr
Od 15:43 do 16:23 bylo v Ústeckém kraji nahlášeno dvanáct událostí na Ústecku (2), Děčínsku (2), Lounsku (6) a Chomutovsku (2) spojených se silným větrem. Šlo o spadané větve, vyvrácené a nalomené stromy a uvolněné plechy na budovách. V Ústí nad Labem byly hlášeny uvolněné plechy na střeše domu ve Vlatířově. U Hřivic na Lounsku spadl strom přes koleje. V Lounech se uvolnily plechy na střeše hotelu Union. Více
Další
Odkazy