ve sportovní hale v Mostě vypuklo taneční šílenství

0
125

IMG_7664Už od rána je Sportovní hala v Mostě v obležení tanečnic a tanečníků všech věkových kategirií a tanečních formací. Most totiž hostí regionální kolo národní soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU. Hala doslova praská ve švech a je do posledního místa zaplněná tanečníky i diváky.

Další ročník Evropského turné ESCALATE TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2019 (BEST DANCE GROUP 2019) je v plném proudu. Regionální kolo severní Čechy pro všechny věkové kategorie a taneční disciplíny se koná právě tuto neděli 24. března od 9 hodin ve Sportovní hale v Mostě.

IMG_7665Nejlepší taneční týmy z České republiky zde soutěží o titul TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2019. Na závěr celého turné si znovu porovnají síly s tanečníky ze Slovenska, Německa, Polska a dalších evropských zemí a utkají se o absolutního vítěze evropského šampionátu – EUROPEAN BEST DANCE GROUP 2019. Soutěží hiphopové choreografie, freestyle, great freestyle, show art, dance art choreografie, school exhibition, tumbao dance, lidové, folklórní, historické a country tance, cheerleaders, mažoretkové choreografie, senioři dance, senioři monumental, diskotékové choreografie a další.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!