Homerlive
http://www.homerlive.cz/verva-neuspela-v-derby-s-piraty-a-ceka-ji-boj-o-zachranu/

Verva neuspěla v derby s Piráty a čeká ji boj o záchranu
V úterní derby utkání Tipsport extraligy nestačil úřadující mistr, tým HC Verva Litvínov, na svého soupeře, kterým byli Piráti Chomutov a prohrál v normální hrací době 2:3. Porážka Litvínov definitivně odsoudila k tomu, že po loňské mistrovské euforii bude letos hrát ve skupině o záchranu.

„Do utkání jsme vstoupili dobře a prvních deset minut jsme měli navrch. Ale pak jsme dali soupeři přesilovky a zápas se začal otáčet. Dali jsme si prakticky sami dva góly. Jeden byl vlastní a pak jsme měli kotouč na holi a nedokázali jsme s ním vybruslit. Ve druhé třetině jsme měli navrch, vyrovnali jsme a mohli jsme zápas otočit, ale bohužel se to nepovedlo. Nevím, co se stalo ve třetí třetině. Přestali jsme bruslit, měli jsme snad jednu nebo dvě střely, to je málo a neomluvitelné. Hokej se hraje na góly a bez toho nemůžete vyhrát. Svým způsobem jsme si zápas prohráli sami, protože jsme se nechali vyloučit do tří a soupeř toho využil.“ Ohlížel se za utkání asistent trenéra Jiří Šlégr.

HC Verva Litvínov – Piráti Chomutov 2:3 (0:2, 2:0, 0:1). Branky a nahrávky: 27. Gerhát (Hübl), 33. Piroš (Reichel) – 16. Sklenář, 19. Šidlík (Ölvecký), 52. Červenka (Rutta). Rozhodčí: Hribik a Mrkva. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Zásahy: Janus 33 - Kristan 36 Diváci: 4 765.

HC Verva Litvínov: Janus – Kubát, Pavlík – Pavelka, Gula – Frolo, Chaloupka - Gerhát, Hübl, Lukeš – Martynek, Šimeček, Trávníček - Duda, K. Reichel, Piroš – Jurčík, Válek, Doležal - Stříbrný. Připraveni Řehoř a Sklenička. Trenéři Rulík a Šlégr.

Piráti Chomutov: Strmeň - Rutta, Skinner - Valach, Tejnor - Šidlík, Pereťjagin - Mrázek - Pospíšil, Červenka, Tomica - Květoň, Kämpf, Hřebejk - Ölvecký, Dušek, Sklenář - Kaše, Chlouba, Račuk. Připraveni Kristan a Mrázek. Trenéři Růžička, Šťastný, Kopřiva.
Post date: 2016-02-25 10:15:55
Post date GMT: 2016-02-25 09:15:55