Vstupenky na Noc na Karlštejně na Hněvíně jsou už v prodeji!

0
1004
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vstupenky na venkovní představení muzikálu „Noc na Karlštejně“, které na hradě Hněvín uvede Městské divadlo v Mostě jsou již v prodeji. Lze je zakoupit v pokladně divadla nebo rezervovat na stránkách www.divadlo-most.cz. Vstupné je 300 korun.

Premiéra se uskuteční 19. června 2016 ve 21 hodin, reprízy proběhnou v termínech 22., 23., 24. června a 1., 2. a 3. července 2016 opět od 21 hodin. Vstupenky jsou v prodeji již od pondělí 21. března v pokladně divadla.

Hlavní ženskou roli v obnovené premiéře ztvární Lucia Jagerčíková. Sedm repríz se uskuteční ve venkovních prostorách hradu Hněvín u příležitosti oslav 700. výročí narození Karla IV. Luciu mostečtí diváci znají z muzikálů Zpívání v dešti (v roli Káti Seldenové), Cabaret (v roli Sally Bowlles) a z inscenace Postřižiny, jako Maryšku. Oproti původním plánům se změní také představitel Arnošta z Pardubic. Místo Františka Nedbala diváci uvidí Marcela Rošetzkého. Pod širým nebem v kulisách hradu Hněvín v hlavních se představí kromě Lucie Jagerčíkové také Miroslav Večerka. Dále se diváci mohou těšit na Jakuba Dostála, Reginu Razovovou, Zdeňka Košatu, Williama Valeriána, Karolínu Herzinovou, Bohuslava Patzelta a mnoho dalších.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!