Vypečený a noční golfový turnaj už tuto sobotu

0
834

Už jen dny zbývají do golfového turnaje, kde nezáleží jen na golfovém umění. Poslední prázdninová sobota bude na mosteckém golfovém hřišti od rána do pozdního večera nabitá řadou událostí.
V sobotu 2. 9. 2017 se od 9 hodin uskuteční tradiční VYPEČENÝ TURNAJ, soutěž pro všechny kteří umí péct, jsou kreativní nebo vlastní recept, „který svět neviděl“.
Startovným do turnaje je cokoliv upečeného, vypečeného, sladkého, slaného, masového či jinak připraveného, pokud to pochází z umění a fantazie tvůrce. Každý produkt splňující uvedená kritéria slouží jako startovné pro kuchaře a jeho partnera. V minulosti byly pokusy podstrčit do soutěže pokoutně nakoupené pochutiny, pocházející ze supermerketů a hypermarketů, doplněné například šlehačkou ve spreji. Takové snahy soutěžní výbor netoleruje.
Je však možné, že se soutěže chtějí zúčastnit i hráči, kteří kteří nejsou nadáni kuchařským uměním, což je možné po uhradě standardního startovného.
Přijměte tedy pozvání na sobotu 2. 9., přijďte se pobavit, ochutnat a vybrat nejlepší produkt, kuchaře, kuchařku a zahrát si golf v uvolněné atmosféře.

Následně od cca 21 hodin naváže na Vypečený turnaj NOČNÍ TURNAJ DVOJIC, hraný svítícími míčky na čtyřech jamkách, jehož součástí bude i večerní posezení, pečení a grilování. Současně upozorňujeme na možnost pozvat na NOČNÍ TURNAJ DVOJIC i nehráče golfu nebo zájemce o hru, aby si v uvolněné a neformální atmosféře vyzkoušeli, co tento sport obnáší. Turnaj ukáže netradičním způsobem i v netradičním večerním čase krásu mosteckého hřiště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!