Homerlive
http://www.homerlive.cz/wobcas-bezlegrace-zahraje-a-pobavi-v-patek-vecer-v-citadele/

WOBČAS BEZLEGRACE zahraje a pobaví v pátek večer v Citadele
V Café Baru Citadela vystoupí 17. ledna od 17hodin kapela Wobčas Bezlegrace. Užijte si folk, country, bluegrass music.

Kapela Wobčas Bezlegrace, která hraje pro radost všem známým i neznámým kamarádům a hlavně všem dobrým lidem, kteří si s chutí poslechnou dobrou muziku, Vás srdečně zve v pátek 17. ledna 2020 do Café Baru Citadela. Svoji produkci směřuje do Mostecka a jeho blízkého okolí, ale stalo se, že zavítali i na vzdálenější místa, jako je Křivoklát či Bítov, takže jejich cesty vedou občas i za hranice Ústeckého kraje :-)

Repertoár skupiny tvoří převážně folkové, country a trampské písničky, ale nevyhýbají se ani bluegrassovým skladbám, jichž mají ve zpěvníku též dostatek a jsou velmi oblíbené. Pro lepší orientaci v jejich muzicírování – hrají skladby od skupin NEZMAŘI, ŽALMAN a spol., KAMELOT, BRONTOSAUŘI, FEŠÁCI, HOP TROP, PACIFIK, COP …… atd. Nedá se vyjmenovat vše, ale ten kdo si je přijde poslechnout, si přijde určitě na své. Více zde: https://wobcasbezlegrace.webnode.cz/

Členové kapely:
Petr HORSKÝ – 6strunná akust. kytara, zpěv
Petr VÝBORNÝ – 6strunná akust. kytara, zpěv
Láďa ŠNÝDL – baskytara, zpěv
Alenka ŠNÝDLOVÁ – rytmické nástroje, zpěv

Začátek koncertu v 19.00 hodin v Café Baru Citadela. Vstupné 50 Kč.

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Post date: 2020-01-16 12:14:56
Post date GMT: 2020-01-16 11:14:56