Homerlive
http://www.homerlive.cz/z-deniku-mestske-policie-litvinov-2/

Z deníku Městské policie Litvínov
Bomba v kontejneru

Obyvatel Koldomu přivolal strážníky, když si všiml, že v kontejneru na odpad něco podezřele tiká. Strážníci na místě podezřelý zvuk slyšeli, v kontejneru našli staršího plyšového medvěda s mechanizmem, který byl ještě aktivní.

 

Rodinná rozepře skončila kousancem

Hned několik volajících nezávisle na sebe oznámili fyzické napadání a hlasitou hádku mezi mužem a ženou v ulici 9. května. Strážníci na místě zjistili pár s dítětem v kočárku. Muž a žena se hlasitě hádali, žena muži prokousla tvář. Rozhádaný pár strážníci odtrhli, a protože chtěl muž podat oznámení, předali případ Policii ČR. Hodinu později se muž a žena hádali znovu a opět na ně kolemjdoucí volali strážníky. Strážníci je opět uklidnili a každého zvlášť poslali domů.

 

V poledne v bytě obtěžoval opilec

Strážníky přivolala žena z Luční ulice. Zatímco byl její manžel na toaletě, někdo zaklepal na dveře. Když otevřela, vrazil jí do bytu rusky mluvící soused, který ji začal obtěžovat. Její manžel muže vyhodil z bytu. Strážníci vypátrali rusky mluvící nájemníky v jednom z bytů. Čtveřice neuměla říci, od koho si byt pronajala. Uváděli, že jsou turisté a v České republice nepracují. Muž, který napadl sousedku, byl podnapilý. Strážníci ho usadili v mobilní služebně, kterou ale začal demolovat. Nasadili mu proto pouta. Případ převzala Policie ČR.

 

Přestřihl napájení kamerového systému

V brzkých ranních hodinách byl přerušen signál s kamery městského kamerového systému. Hlídka na místě zjistila v zadní části domu muže, který se přiznal, že přeštípl kabely k napájení kamery. Muže strážníci předali Policii ČR.

 
Post date: 2018-08-01 12:12:36
Post date GMT: 2018-08-01 10:12:36