Policisté vypátrali šest hledaných lidí

0
150

Ve čtvrtek ve večerních hodinách v rámci hlídkové činnosti kontrolovali litvínovští policisté v ulici Valdštejnská 39letého muže. Zjistili, že začátkem května na něj mostecký okresní soud vydal příkaz k zatčení. Noc strávil v policejní cele. Následující den soud poslal Litvínovana do vazby, kam ho v obědovém čase muži zákona převezli.

Pátek třináctého nezačal dobře pro 38letého Mostečana. Toho policisté kontrolovali dvě hodiny po půlnoci v centru města Mostu. Ověřením totožnosti vyšlo najevo, že tento muž je v celostátním pátrání, neboť z jistých důvodů na něj v dubnu státní zastupitelství vydalo předběžný souhlas se zadržením. Na místě byl omezen na osobní svobodě a za doprovodu uniforem umístěn do cely.

V ranních hodinách téhož dne policisté mostecké hlídkové služby vypátrali 38letou ženu. Ta se řádně nedostavila k výslechu v daném termínu a po jejím pobytu pátrali kolegové z Litoměřic. Mostečanka si na služebně převzala potřebné písemnosti a mohla odejít.

Smolný den se nevyhnul ani 36letému muži z Mostu. Toho policisté hlídkové služby zadrželi v odpoledních hodinách. Důvodem byla ignorace rozhodnutí státního aparátu a Okresní soud v Chomutově na něj vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Po krátké době ho policisté předali do rukou příslušníků vězeňské služby.

Poslední den minulého týdne v odpoledních hodinách zajistili muži zákona dvě mladistvé osoby v mostecké části Pod Lajsníkem. Ty se ocitly v celostátním pátrání, protože se několik dní nevrátily z povolené vycházky, ačkoliv mají nařízenou ústavní výchovu. Po pár hodinách byly obě svěřenkyně předány pověřeným pracovnicím a vrátily se tam, odkud odešly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!