Policie hledá svědky dopravní nehody

0
33

Policie opětovně žádá občany o pomoc při pátrání po řidiči, který byl ve čtvrtek 5. listopadu 2020 v době od 17:45 do 18:00 hodin v Teplicích u Luny účastníkem dopravní nehody.

Neznámý řidič, který jel od ul. Maršovská po ul. J. Koziny ke kruhovému objezdu zastavil u Luny před značeným přechodem, kde čekala nezletilá dívka. Po zastavení auta v protisměru nezletilá vstoupila na značený přechod, v ten samý moment se neznámé vozidlo rozjelo, přičemž jeho řidič nedal dívce přednost a přejel jí nohu. Řidič na krátký moment přibrzdil, otevřely se dveře spolujezdce a poté z místa odjel, aniž splnil povinnosti dané zákonem při účasti na nehodě, následkem které došlo ke zranění.

 

Policie žádá svědky této události, případně řidiče, který jel v protisměru a před přechodem zastavil, nebo další řidiče, kteří v inkriminované době místem projížděli a pořizovali záznam na auto kameru ve svém vozidle, aby  kontaktovali PČR na lince 158, případně se obrátili přímo na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 708/5, tel. 974 439 260,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!