Gala degustaci světových vín si můžete užít v Citadele

0
941

Litvínovská Citadela připravila mimořádný vinařský zážitek – Gala degustaci světových vín. Ochutnávka vín ze čtyř zemí – Francie, Itálie, Španělska a Portugalska proběhne ve středu 30. ledna od 17 hodin v prostorách Café Baru Citadela Litvínov.

Připraveno bude 50 vybraných vín, mezi nimiž nechybí známé Chateauneuf-du- Pape, nebo Primitivo di Manduria, Portská vína, šumivá vína z oblasti Champagne. Zajímavostí mohou být i nealkoholická vína Pierra Chavin a další vinařské ikony. Gala Degustace bude probíhat od 17 do 21 hodin, za vstupné 250 Kč. Degustační katalog, který je zároveň i vstupenkou, můžete zakoupit v pokladně Citadely. Po celou dobu degustace a následně až do  23 hodin bude k dispozici Café Bar Citadely s celým svým sortimentem. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.

Organizace prezentace:

  • Po vstupní registraci obdržíte degustační sklenku oproti záloze ve výši 50 Kč.
  • Degustace je volná a volba pořadí vzorků je plně na Vás. U každého stolu je k dispozici zástupce pro odbornou konzultaci. Vína na degustační zastávce jsou seřazena v pořadí, v jakém jsou navržená degustovat.
  • Vína budou nalévána příjemné hostesky.
  • Případné objednávky u registrace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!