Mostecký výběr je stále stoprocentní

0
767

Ani ve svém čtvrtém jarním vystoupení v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu Most nezaváhal a opět opouštěl hřiště jako vítěz. Tentokrát přivítal na své domácí půdě výběr Jihlavy a nemělo se pro něj jednat o nijak snadný úkol. Vždyť Jihlava se na jaře prezentovala skvělou formou a do Mostu přicestovala coby aktuálně třetí tým tabulky.

Jihlava však do Mostu vinou několika omluvenek na poslední chvíli dorazila pouze s jedním hráčem na střídání. Karty tak byly již před utkáním rozdány pro Jihlavu značně nevýhodně a samotný zápas to potvrdil.

Přestože Jihlava vzdorovala, byl to Most, kdo kontroloval vývoj zápasu. Je třeba uznat, že byl velký rozdíl mezi oslabenou Jihlavou a oslabenými Milovicemi, které v Mostě začátkem dubna utrpěly debakl 16:0. Jihlava, ač nekompletní, se prezentovala sympatickým a bojovným výkonem. Ale i tak nakonec odjela s porážkou 9:5, po poločase 3:2.

„Do utkání jsme tentokrát vstoupili velmi vlažně a já jsem rád, že po přestávce hráči zlepšili svůj přístup a nedopustili, aby se ze zápasu stalo zbytečné drama. Jihlava přijela sice v malém počtu, ale svou kvalitu jednoznačně prokázala a musí jen litovat, že se jí nepodařilo přivézt více hráčů. Z jejích hráčů musím určitě vyzdvihnout střelce hattricku Michala Vacka. Toho jsem vůbec neznal, ale prezentoval se velmi kvalitním a gólovým výkonem. Z našich tradičně nikoho vyzdvihovat nechci, ale přesto musím kvitovat, že se velmi daří střelecky Mackovi a nezbývá, než doufat, že se mu bude dařit i nadále a získá titul nejlepšího střelce Superligy,“ ohlédl se za průběhem zápasu domácí kouč Vojtěch Benda.

Most – Jihlava 9:5 (3:2). Branky Mostu: Macko 3, Kešener 2, Hruštinec, Karaus, Kopas, Onuščák.

Sestava Mostu: Bíro – Haspra, Hruštinec, Karaus, Kešner, Kopas, Macko, Onuščák, Pyskatý, Režný, Wagner. Sestava Jihlavy: Novák – Kelbler, Kolman, Lapeš, Průcha, Vacek, Vyskočil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!