Okresní fotbalový svaz Most připravil letní sportovní a fotbalové kempy pro děti

0
378

5.Příměstský fotbalový kemp v Mostě

Okresní fotbalový svaz v Mostě a jeho komise mládeže pořádá již po páté Příměstský fotbalový kemp ve fotbalovém areálu FK Baník Souš ve dnech PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 29.7 až 2.8.2019. Zaměření bude na fotbal, ale prostor dostanou také další sportovní aktivity s různými soutěžemi a také návštěvami různých sportovních a volnočasových aktivit.  Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 13 let, v kterých chceme probudit zájem o sport a další pohybově zábavné aktivity. Na kempu rádi přivítáme jak kluky, tak i děvčata.

Příhraniční sportovní kemp zaměřený na fotbal v Krušných horách na Mostecku

Okresní fotbalový svaz v Mostě ve spolupráci s grassroots trenérem mládeže, komisí mládeže a trenérsko metodickou komisí pořádají ve sportovních areálech Hory Svaté Kateřiny, Brandově a Olbernhau/SRN, přičemž místa konání kempu v jednotlivých dnech budou upřesněna před jeho zahájením, za účelem podpory sportu a mládežnického fotbalu v Krušných horách na Mostecku ve dnech PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 8. až 12.7.2019 pětidenní příhraniční sportovní kemp zaměřený na fotbal pro děti. Kemp bude zaměřen na fotbal, ale prostor dostanou také další sportovní aktivity s různými soutěžemi a také návštěvami různých sportovních a volnočasových aktivit.  Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 13 let, ve kterých chceme probudit zájem o sport a další pohybově zábavné aktivity. Na kempu rádi přivítáme jak kluky, tak i děvčata a také děti z příhraničních obcí v Německu, jako například z Olbernhau, Deutschneudorfu, Seiffenu, Neuhausenu, atd.

Příměstský fotbalový kemp v Litvínově

Okresní fotbalový svaz v Mostě ve spolupráci s grassroots trenérem mládeže, komisí mládeže a trenrésko metodickou komisí pořádají ve fotbalovém areálu FŠ Litvínov na Lomské v Litvínově ve dnech PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 1. až 5.7.2019 pětidenní příměstský fotbalový kemp pro děti. Kemp bude zaměřen na fotbal, ale prostor dostanou také další sportovní aktivity s různými soutěžemi a také návštěvami různých sportovních a volnočasových aktivit.  Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 13 let, ve kterých chceme probudit zájem o sport a další pohybově zábavné aktivity. Na kempu rádi přivítáme jak kluky, tak i děvčata.

Cena kempů : 1 500,- Kč / 60 EURO (PSK)

V případě dalších informací i k zaslání přihlášky se kdykoliv obraťte na předsedu KM OFS Most: Zdeněk Kopas, telefon 607 804 496, e-mail: kopas13@seznam.cz

Zdeněk Kopas – předseda Komise mládeže OFS Most

Tel: 607 804 496

E-mail: kopas13@seznam.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!