Policisté byli oceněni za jejich záslužnou práci

0
571

Image.ashx 2Nejlepší policisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje převzali medaile, které jim udělil policejní prezident. Byli oceněni za zásluhy o bezpečnost, příkladné plnění služebních úkolů a trvalý přínos k budování dobrého jména policie. Ocenění předával ředitel Krajského ředitelství policie ČR Jaromír Kníže i 1. náměstek hejtmana Martin Klika (na snímku).

Image.ashx 3„Dnešní den je oceněním vybraných jednotlivců, ale vnímám ho zároveň také jako ocenění celého Krajského ředitelství Ústeckého kraje,“ poděkoval policistům za jejich náročnou a obětavou práci ředitel Krajského ředitelství Policie ČR Jaromír Kníže. „Vedení kraje si velice váží práce policistů, kterou se významně podílí na udržování veřejného pořádku a zlepšování bezpečnosti. V letošním roce jsem měl možnost s některými z vás řešit problematiku sociálně vyloučených lokalit na Šluknovsku, kde jste udělali obrovský kus práce, který pomohl situaci stabilizovat. Ústecký kraj pravidelně přispívá na zlepšování technického vybavení policie, ale i dalších složek Integrovaného záchranného systému, se kterými příslušníci policie řeší mimořádné situace,“ řekl na úvod 1. náměstek hejtmana Martin Klika.

Slavnostního ocenění se také zúčastnil náměstek hejtmana Stanislav Rybák, ředitel Krajského úřadu Ústeckého kraje Milan Zemaník, ředitel Zdravotnické záchranné služby Ilja Deyl, ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Roman Vyskočil, který z rukou krajského policejního ředitele převzal medaili cti a další významní hosté.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!