V Citadele se chystá galadegustace

0
1233
ilustrační foto

Litvínovská Citadela zve všechny milovníky vína na Galadegustaci světových vín dovážených společností GIV CZ s.r.o. Volná ochutnávka vín ze šesti zemí světa se uskuteční  v prostorách Café Baru Citadela Litvínov, a to v pátek 24. ledna 2020.

K ochutnávce bude 50 vybraných vín nejrůznějšího charakteru. Převahu mají vína z Itálie, kde se mimo jiné též představí společnost Bolla, jejíž jméno je v současnosti v oblasti Soave jedním z nejzvučnějších a jejíž produkce patří k té nejrespektovanější co se týká kvality vín z Benátska. Lahůdkou mohou být zajisté španělská vína Pata Negra, či některé z portských vín. Kdo preferuje vzdálenější oblasti, může vyzkoušet vína kolekce Libertas z Valle Central v Chile. Milovníci sladších vín jistě nevynechají ochutnávku řady Glamour či specielní Passienno obsahující mošt ze sušených hroznů. Pestrá je i nabídka perlivých vín typu Lambrusco, Prosecco, Frizzante a Spumante. Věříme, že každý si najde to své!

Galerie Modrý hrozen Litvínov, hlavní organizátor, také připravila skvělé ceny a akce na vybrané produkty! Součástí večera budou 4 tématické přednášky věnované představovaným vínům.

Organizace prezentace:

  • Tento katalog je zároveň i vstupenkou, kterou se prokážete u vchodu.
  • Galadegustace bude probíhat od 18:00 do 22:00 hodin.
  • Po vstupní registraci obdržíte degustační sklenku oproti záloze ve výši 50 Kč.
  • Degustace je volná a volba pořadí vzorků je plně na Vás.
  • Vína Vám budou nalévána u výstavních stolků prostřednictvím hostesek.
  • Přednášky budou probíhat v přilehlé kavárně a budou odděleny 30 min. pauzou.
  • Vaše případné objednávky budeme přijímat u pultu registrace.
  • Objednaná vína bude možno vyzvednout přímo na akci, nebo následně v GMH

Občerstvení:
Po celou dobu Galadegustace a následně až do 23:00 hod. Vám bude k dispozici v Café Baru Citadely s celým svým sortimentem. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!